Polski Bon Turystyczny co to takiego?

Świerkowy Zdrój Medical Spa w Iwoniczu-Zdroju wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Polaków, biorąc udział w programie Polski Bon Turystyczny. Jest to rządowa forma wsparcia adresowana zarówno dla rodzin, jak i zmagającej się z odczuwanymi skutkami kryzysu branży turystycznej, które spowodowane zostało pandemią wirusa COVID-19. Bon turystyczny przyznawany jest niezależnie od poziomu dochodów w gospodarstwie domowym, dzięki czemu wymarzone wakacje są teraz w zasięgu każdej rodziny. Pobyt w Świerkowym Zdroju Medical Spa w Iwoniczu-Zdroju, obiekcie położonym w jednym z najczystszych ekologicznie regionów Polski, to doskonała propozycja na wakacje i letni wypoczynek dla każdego.

 

Dla kogo bon turystyczny?

Mogą z niego skorzystać wszystkie rodziny, posiadające przynajmniej jedno dziecko, które nie ukończyło jeszcze 18. roku życia i urodziło się do 31 grudnia 2021. Każdy bon jest na stałe przypisany do dziecka, na które został zarejestrowany, a jego wartość to 500 zł. Nie można go zamienić na gotówkę, odstąpić ani odsprzedać. Jeżeli masz dwójkę lub więcej dzieci, to wartość bonu zostanie zwielokrotniona odpowiednio do tej liczby. Warto również wiedzieć, że rodziny wychowujące dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności, otrzymają podwojoną wartość bonu tj. 1000 zł. Bon turystyczny, przyznawany jest niezależnie od dochodów, dlatego nie wyklucza żadnego dziecka. Ponadto przysługuje on również najmłodszym, których rodzice pracują za granicą!

 

Jak zdobyć bon?

W celu uzyskania bonu turystycznego należy utworzyć konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS, gdzie zamieszczona została również szczegółowa instrukcja, jak w prosty sposób wygenerować kod kuponu. Kod kuponu zostanie przekazany w formie 16-cyfrowego unikalnego numeru, wysłanego na numer telefonu podany przez Ciebie. Otrzymany kod potrzebny będzie przy dokonywaniu rezerwacji w Ośrodku Świerkowy Zdrój Medical Spa w Iwoniczu-Zdroju (tel. +48 13 43 502 11). Co więcej, w momencie aktywacji generowany jest także kod obsługi płatności, który również należy zachować na potrzeby realizacji rezerwacji.

 

Na co można wykorzystać bon?

Bon turystyczny można wykorzystać w Świerkowym Zdroju Medical Spa w Iwoniczu-Zdroju na noclegi oraz usługi dodatkowe, m.in. na wyżywienie, zabiegi lecznicze, dostęp do strefy basenowej, groty solnej.

 

W jakim czasie można zrealizować bon?

Polskie rodziny mają czas na realizację bonu turystycznego do 31 marca 2023, a środki można wykorzystać w całości lub części (np. jako dopłatę do usługi). Dzięki temu świadczenie może zostać zrealizowane zarówno w ustalonym dla rodziny terminie jak i zakresie.

 

Jak użyć bon w kilku prostych krokach?

Aktywuj bon na Platformie Usług Elektronicznych PUE ZUS. Odbierz swój bon, który zostanie dla Ciebie przesłany w wiadomości e-mail lub SMS i dokonaj rezerwacji w Świerkowy Zdrój Medical Spa w Iwoniczu-Zdroju. Na miejscu, podczas zameldowania podaj numer bonu,  następnie potwierdź transakcję jednorazowym kodem SMS wysłanym na Twój numer telefonu i gotowe! Ciesz się rodzinnym pobytem w komfortowych warunkach w naszym obiekcie! Przyjedź do nas w większym gronie i skorzystaj z bonu turystycznego z dopłatą za usługi dodatkowe.


Dlaczego Świerkowy Zdrój Medical Spa?

Wykorzystując bon turystyczny w Świerkowym Zdroju Medical Spa w Iwoniczu-Zdroju, zyskujesz urlop w miejscu stworzonym do niezapomnianego i wymarzonego rodzinnego wypoczynku. Należymy do wiodących podmiotów w regionie i świadczymy usługi w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, odnowy biologicznej z wykorzystaniem naturalnych surowców leczniczych: borowina, wody solankowe, gazy lecznicze. Wyróżnia nas kompleksowa infrastruktura, nowoczesny sprzęt oraz skuteczne metody terapeutyczne. Zapewniamy wysoki standard oferowanych usług, wykwalifikowaną kadrę medyczną, a także indywidualne podejście do klienta. Znamy receptę na udany urlop o każdej porze roku. Potwierdza to 95% powracających do nas Gości! Wybierz ofertę idealną dla Twojej rodziny, zrealizuj bon turystyczny w Świerkowym Zdroju Medical Spa i dołącz do grona naszych klientów!