ŚWIERKOWY ZDRÓJ MEDICAL SPA Iwonicz Zdrój

standard-title Obiekt

Obiekt

Świerkowy Zdrój Medical SPA Iwonicz-Zdrój położony jest na zboczu Góry Winiarskiej, otoczony lasem, z widokiem na centrum uzdrowiska oraz deptak. W bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka znajdują się Park Zdrojowy i tężnie solankowe. Obiekt dysponuje pokojami 1, 2 i 3 osobowymi oraz typu „studio” z łazienkami, TV, telefonem i łączem WiFi. Bazę hotelową i zabiegową uzupełniają restauracja, kawiarnia oraz sala konferencyjna. Na terenie ośrodka znajduje się wiata grillowa, miejsce na ognisko i parking.

Obiekt dysponuje kompleksowo wyposażonym Centrum Zdrowia i Rehabilitacji, salą gimnastyczną oraz basenem rehabilitacyjno – rekreacyjnym. Zapewniamy wysoki standard wykonywanych zabiegów, wykorzystując najnowsze metody lecznictwa uzdrowiskowego i rehabilitacji w oparciu o naturalne surowce lecznicze (borowina, wody solankowe i gazy lecznicze). Słyniemy ze zdrowej i bardzo smacznej kuchni dzięki stosowaniu własnych receptur.

Świerkowy Zdrój Medical SPA Iwonicz-Zdrój to doskonałe zaplecze do realizacji wielu profilów i kierunków leczniczych. Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń narządu ruchu, reumatologicznych, układu oddechowego, dermatologicznych, cukrzycy, otyłości oraz rehabilitacji kobiet po mastektomii. Wykonujemy zabiegi lecznicze w zakresie balneoterapii, hydroterapii, elektrolecznictwa, światłolecznictwa, laseroterapii, magnetoterapii, ultradźwięków, kinezyterapii, krioterapii, masażu i inhalacji. W ramach naszej działalności leczniczej realizujemy turnusy NFZ i ZUS, turnusy rehabilitacyjne, pobyty lecznicze, z odnową biologiczną i elementami zdrowego stylu życia, dla seniora oraz wczasy zdrowotne. Ponadto organizujemy pobyty świąteczne, świąteczno-noworoczne, imprezy integracyjne, szkolenia i konferencje. Nasza oferta obejmuje również wyjątkowe pakiety Medical & SPA, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Z kolei dla dzieci i młodzieży organizujemy kolonie i obozy oraz zgrupowania sportowe.

Prozdrowotny mikroklimat miejscowości oraz dostępność do zielonych terenów wokół obiektu stwarza doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu.