ŚWIERKOWY ZDRÓJ MEDICAL SPA Iwonicz Zdrój

standard-title Oferty biznesowe

Oferty biznesowe

Pobyty

Wyjazdy i imprezy integracyjne są istotnym elementem, który łączy ludzi. Zintegrowani pracownicy chętniej ze sobą współpracują, a w zgranym zespole panuje atmosfera wzajemnej życzliwości. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, gwarantujemy w pełni profesjonalną organizację spotkań biznesowych, integracyjnych, szkoleniowych i konferencji. Do Państwa dyspozycji przekazujemy kompletnie wyposażoną salę konferencyjną z kompleksową obsługą multimedialną i cateringową oraz eleganckie pokoje o wysokim standardzie, które dają poczucie komfortu. Naszym dodatkowym atutem jest wysoko wyspecjalizowane Centrum Medical&SPA ze strefą basenową oferujące szeroką gamę zabiegów i usług. Doskonała lokalizacja naszego obiektu, prozdrowotny klimat, otoczenie ciszy i spokoju sprzyjają spotkaniom biznesowym oraz firmowej integracji. Jeśli marzysz o przygotowaniu wyjątkowego spotkania biznesowego lub integracyjnego, to nasza doświadczona kadra zrobi to za Ciebie!

Śniadania biznesowe

Spotkania przy świeżo parzonej kawie oraz bufecie śniadaniowym przygotowanym przez naszego szefa kuchni, stanowią najlepszy wstęp do rozpoczęcia dnia, spotkania biznesowego czy szkolenia. Uwzględniając Państwa oczekiwania, stworzyliśmy różnorodne menu, które trafi w najbardziej wyszukane gusta.

Lunch biznesowy

Zjedz wyborny lunch oraz zregeneruj ciało i umysł w pięknym otoczeniu przyrody. Skosztuj wykwintnych potraw dostępnych w naszym bufecie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kulinarną i przykładowym menu.

Kolacja biznesowa

Świerkowy Zdrój Medical Spa to idealne miejsce na zorganizowanie udanej kolacji biznesowej w mniej formalnym wymiarze. Dysponujemy doskonale wyszkolonym personelem, zapewniając najwyższe standardy obsługi oraz najlepszą jakość serwowanych dań. Kolacja biznesowa w naszym obiekcie będzie godnym podsumowaniem nawiązanych relacji i współpracy biznesowej.

Spa dla biznesmena

Unikatowe SPA z bogatą ofertą zabiegów oraz rozbudowanym zapleczem zabiegowym obsługiwanym przez wysoko wykwalifikowanych i profesjonalnych fizjoterapeutów.

Zdarzenia  |  Informacje: Brak utworzonych elementów, dodaj kilka.

Relaks biznesmena

Możliwość skorzystania ze Strefy Basenowej, saun i groty solnej.
Na życzenie klienta organizujemy dodatkowe atrakcje np. Biesiada Zbójnicka, pokazy barmańskie, koncerty, imprezy integracyjne, wieczorki taneczne, ogniska i grille.